Meie toetajad

Kallemäe Koolis õpib kokku üle poolesaja 7-19 a. vanuses õpilase, kellest rohkem kui   pooled on raske ja sügava puudega. Tänastes tingimustes on paljudel peredel probleeme igapäevaelu toimetulekuga materiaalses mõttes. Meie laste pered peavad lisaks kandma ka kõik puudega kaasnevad lisakulud. See tähendab aga seda, et kui tavakoolis õppiva lapse huvitegevust saab materiaalselt toetada ka pere, siis meie seda vanemailt oodata ei saa.

Kindlasti on aga inimesi, kes saaksid ja tahaksid seda teha. Seega kui kellelgi on soov toetada huvitegevuse ja vaba aja veetmisvõimaluste laiendamise kaudu meie laste õppeprotsessi ja   arengut, siis saab seda teha järgmiselt:

1. 1)annetades raha kooli omatulukontole, mida saame kasutada lastele piletite,   reiside, ürituste vm. organiseerimiseks

Andmed ülekande tegemiseks:

Saaja: Rahandusministeerium

Konto nr.-id: a/a SEB pangas 10220034796011

a/a Swedbank   221023778606

Viitenumber: 2500017889

Selgitus: Kallemäe Kool (kindlasti märkida)

Tegemist on kooli toetuste kontoga, millel olevat raha ei saa koolilt keegi ära võtta ega kasutada millekski muuks, kui laste heaoluks.

1. 2)pakkudes meile erinevaid kirja-, kunsti- või muid õppe- ja koolitarbeid. Kuna õpilastest pooled elavad õpilaskodus kas siis pere kehva majandusliku olukorra või vahemaa tõttu, mis ei võimalda igapäevast koju sõitu, siis võib meile pakkuda ka voodipesu, saunarätikuid, kardinaid, riideid, mänguasju jms. , mis vajalik igapäeva koduses elus.
  2. 3)Kui teil on abistamiseks muid mõtteid, võtke ühendust ja rääkime sellest.

Kallemäe kooli laste suvist laagrit on varasemalt toetanud:

Hasartmängumaksu Nõukogu, laste koduvallad, Kuressaare linnavalistus, Saaremaa Päästeteenistus, Kallemäe Kool, Ulvi Põldemaa, Siiri Saar, Meie Maa, Saaremaa Kaitseliit, Janne Nurmik, Tom Rüütel, Taavi Rauniste, Janek Puhv, Valter Laipaik, Oliver Laipaik, Marii Laipaik, Triin, Hendrikson, Juuli Ellik, Helje Kreem, Inga Tänav, Hilja ja Kaarel Kitt, Oili Tänav, Kaire Kiil, Margus Kiil, Andres Sepp, Maret Kallas, Ivo Ratas,  Aive Tammsalu, Eha Ennemuist, Jürgo Engso, Liivia Rifk, Heino Oeselg, Priit Sepp, Saarte Hääl, Tiina Hirss, Vilvi Vallik, Maris Talvik, Riida Kask, Kristel Saar, Piret Mägi, Morten Mägi Ravn, Ivo Käsk, Katrin Vaher, Ilme Siinpoeg, Riina Ader, Meelis Juhandi, merevalvekeskuse töötajad, Lembit Soe rallitiim, Valjala Vallavalitsus, Aive Laanemets, MTÜ Meelespea, Kuressaare Lions Klubi, Enn Meri, ööhäire poisid ja anonüümsed annetajad.

Suured tänud kõigile neile!