Free Joomla Templates
Kallemäe Kooli Kuressaare filiaali tunniplaan

KALLEMÄE KOOLI KURESSAARE FILIAALI TUNNIPLAAN ja PÄEVAKAVA 2015-2016 õppeaastal

Koolimaja on avatud õppeperioodil 07.45- 18.00 , LÕUNASÖÖK 12.30, OODE 15. 30

PÄEV

AEG

1.- 4.kl. klass

Õp Annika,

abi Merike

7.45- 17.45 (E) ;

7.45- 15.00 (T)

7.45 - 15.00 (K);

7.45 -15.00 (N);

7.45 -14.15 (R);

7.-8.kl klass

Õp Tiia,

abi Jaanika

9.00-14.00 (E);

9.00-16.00 (T);

8.15-18.00 (K, R);

8.15-15.00 (N)

8-9,LLA klass

Õp. Eda,

abi LyL

8.15- 17.00 (E);

8.15- 18.00 ( T);

9.00- 13.45 (K);

9.00- 18.00 ( N);

9.00- 15.00 (R)

Hooldusklass

Õp. Jana,

abi Katrin

8.15- 13.00 (E-R)

ESMASPÄEV

 

Katab Merike, koristab Katrin

(13.00-13.45)

Oode: Merike

 

 

Ly Saar

(11.00 – 18.00)

7.45 - 9.00

Õpilaste vastuvõtmine

 

1. 9.00

Elu- ja tt õpe 1,3,4,5

Komplekstund - Elu- ja tt õpe* 8,9,LA bussiga Kallemäele

Komplekstund

2. 10.00

Eesti keel 1,3,4,5

Komplekstund / Elu- ja tt õpe* 8,9,LA

Komplekstund

3. 11. 00

Kehaline kasv. 1,3,4,5

Komplekstund / Kehaline kasv.* 8,9,LA

Komplekstund

4.12.00

Kunst ja käeline 1,3,4,5

Komplekstund / Kehaline kasvatus* 8,9,LA

Komplekstund

5. 13.00

Matemaatika 3,4,5/ Pikapäevarühm

Pikapäevarühm

Jaanika kasvatuses

Tööõpe* 8,9,LA

 

6. 14.00

Matemaatika 5/ Pikapäevarühm            Pikapäevarühm

Merike kasvatuses

Tööõpe* 8,9,LA

15.00

Pikapäevarühm

Tööõpe* 8,9,LA

16.00

Pikapäevarühm

17.00- 18.00

Pikapäevarühm

TEISIPÄEV

Katab Jaanika, koristab Katrin

(13.00-13.45)

Oode: Ly

 

 

Ly Saar

(12.00 – 18.00)

7.45- 9.00

Õpilaste vastuvõtmine

1. 9.00

Elu- ja tt õpe 1,3,4,5

Elu- ja tt õpe 8,9/KT

Eesti keel LA/ KT

Komplekstund

2.10.00

Muusika 1,3,4,5

Arvutiõpetus 8,9 (valikaine)/KT

Tööõpe LA, KT

Komplekstund

3.11. 00

Matemaatika 1,3,4,5

Tööõpe 7,8/komplekstund

Rütmika LA, KT

Komplekstund

4.12.00

Kunst ja käeline 1,3,4,5

Eesti keel 8,9/KT

Muusika LA, KT

Komplekstund

5. 13.00

Matemaatika 3,4,5

Rütmika 8,9

Tööõpe LA/PR

Logopeed (Andra/Reiko)

 

 

 

 

Logopeed(Kädi 8.15-9.00)

6. 14.00

Elu- ja tt õpe 5/PR

Merike kasvatuses

Muusika 8,9

Elu- ja tt õpe LA/ PR

7. 15.00

Pikapäevarühm

Tööõpe 8,9,LLA/ PR

Tööõpe LA/ PR

16.00

Pikapäevarühm

17.00- 18.00

Pikapäevarühm

KOLMAPÄEV

Katab Jaanika, koristab Katrin

(13.00 -13.45)

Katrin kasvatuses 13.45 - 16.00

Oode: Katrin

 

 

Ly Saar

(12.00 – 17.00)

7.45- 9.00

Õpilaste vastuvõtmine

1. 9.00

Elu- ja tt õpe 1,3,4,5

Elu- ja tt õpe 8,9/KT

Elu- ja tt õpe LA, KT

Komplekstund

2. 10.00

Eesti keel 1,3,4,5

Matemaatika 8,9/KT

Kunst ja käel, LA, KT

Komplekstund

3. 11. 00

Eesti keel 1,3,4,5

Eesti keel 8,9/KT

Eesti keel, LA,KT

Komplekstund

4.12.00

Kunst ja käeline 1,3,4,5

Eesti keel 8,9/KT

Elu- ja tt õpe. LA, KT

Komplekstund

5. 13.00

Eesti k 3,4,5/ PR

Matemaatika 8,9/ PR

Matemaatika LA / PR

 

6. 14.00

Elu- ja tt õpe (ujumine) 3,4,5/ PR

Elu- ja tt õpe 8,9 (ujumine)/ PR

Arvutiõpe LA / PR

15.00

Pikapäevarühm

16.00

Pikapäevarühm

17.00- 18.00

Pikapäevarühm

NELJAPÄEV

Katab Merike, koristab Katrin

(13.00 -13.45)

Oode:Ly

 

Info 10.45

Ly Saar

(12.00 – 18.00)

7.45- 9.00

Õpilaste vastuvõtmine

1. 9.00

Elu- ja tt õpe 1,3,4,5

Elu- ja tt õpe 8,9/KT

Eesti keel LA , KT

Komplekstund

2. 10.00

Muusika 1,3,4,5

Eesti keel 8,9/KT

Eesti keel LA, KT

Komplekstund

3. 11. 00

Rütmika 1,3,4,5

Matemaatika 8,9/KT

Matemaatika LA, KT

Komplekstund

4.12.00

Kunst ja käeline 1,3,4,5

Matemaatika 8,9/KT

Muusika LA, KT

Komplekstund

5. 13.00

Eesti keel 3,4,5/ PR

Muusika 8,9 /komplekstund

Matemaatika LA/ PR

Logopeed (Iris)

Logopeed (Iris)

6. 14.00

Pikapäevarühm/

Merike kasvatuses

Eesti keel 8,9/ PR

Ujumine (Elu- ja tt õpe)

7. 15.00

Pikapäevarühm

PR

 

16.00

Pikapäevarühm

17.00- 18.00

Pikapäevarühm

REEDE

Katab LyL, koristab Katrin

(13.00 -13.45)

Oode: Jaanika

 

 

Ly Saar

(12.00 – 18.00)

7.45- 9.00

Õpilaste vastuvõtmine

1. 9.00

Eesti keel 1,3,4,5

Eesti keel 8,9/KT

Eesti keel LA , KT

Komplekstund

2.10.00

Matemaatika 1, 3,4,5

Kunst ja käeline 8,9 /KT

Tööõpe LA, KT

Komplekstund

3.11. 00

Kunst ja käeline 1,3,4,5

Kunst ja käeline 8,9/KT

Kunst ja käeline LA, KT

Komplekstund

4.12.00

Kehaline kasvatus 1,3,4,5

Tööõpe 8,9/

Eesti keel LA / KT

Komplekstund

5.13.00

Elu- ja tt õpe 5/Pikapäevarühm

Merike kasvatuses

Tööõpe 8,9/PR

Matemaatika LA /PR

 

6.14.00

 

Telgedel kudumine 8,9/ PR

Telgedel kudumine LA/PR

 

7. 15.00

Pikapäevarühm

 

16.00

Pikapäevarühm

17.00- 18.00

Pikapäevarühm

Õppetunde kokku

107- 4,87

 

20/25/25/28

20/32

20/32

20

Esmaspäeviti TT grupp 8-9.+LA kl. õpilased õp. Edaga Kallemäel: Raido, Liisa- Maria, Emma, Triinu, Kristel, Helen, Jaak (1x kuus) Siia jääb H grupp: Karmo, Kadiriin, Mathilda, Jaak.

* Tunnid toimuvad Kallemäel

 


free pokerfree poker